Body Building / Vücut Geliştirme

Kocaeli körfez ilçesinde, 2 katlı 450 (m²) Aslangym spor salonumuz’da

( 2015 ) 80 kg Türkiye vücut geliştirme şampiyonu( 2017 ) 90 kg Sırbistan dünya vücut geliştirme şampiyonu Haktan Aslan eşliğinde etkili ve keyifli vakit geçirirken Body Building / Vücut Geliştirme hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Modern gym & cardio ekipmanları ile yaptığınız antrenman süresince ve sonrasında eğitmenlerimiz sizi takibe alarak, programınızı günlük olarak yapmanız ve uygulamaları bire bir takip etmektedir. Antrenörünüzün amacı, sağlığınızla ilgili özel hedeflerinize daha kısa sürede, daha sağlıklı, risklerden uzak ve keyifle ulaşmanızı sağlamaktır. 

Motivasyonunuzun sürekli ve en üst seviyede olmasını hedefleyerek, antrenmanınızı kontrollü yapmanızı sağlar ve sakatlık risklerinizi ortadan kaldırırız.

İster güne sıkı bir giriş yapın, ister günü arkanızda bırakın. Konularında uzman eğitmenlerimizin size özel hazırlayacağı bilimsel egzersiz program ile bedeninize güç, hayatınıza zindelik katın. 

Daha iyi bir kondisyon, daha hareketli bir hayat için eğitmenlerimiz amacınıza uygun bir çalışma programı planlayacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X